1. Anasayfa
 2. WordPress

WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Teması
0

Revo v4.0.10 SW Revo, herhangi bir online alışveriş mağazasına uyacak şekilde tasarlanmış Premium Çok Amaçlı WooCommerce WordPress Temasıdır. Tema şimdi çok satıcılı site için WC Vendor ve Dokan eklenti uyumluluğuna sahiptir.

 

Revo, online alışveriş sitelerine uyum sağlayan, çok yönlü ve kaliteli bir WooCommerce WordPress Temasıdır. Tema, çok satıcılı site oluşturmak isteyenler için WC Vendor ve Dokan eklentileri ile uyumludur. Revo teması ile 25’den fazla harika tasarıma sahip ürünleri kolayca satışa sunabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir WordPress Tema Market’i size dünyanın en iyi ürünlerini uygun fiyata sunuyor. Revo teması ile e-ticaret sitenizi profesyonel ve benzersiz bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Revo teması, günümüz standartlarına uygun, şık ve kullanışlı bir wordpress e-ticaret temasıdır. Revo teması ile ziyaretçilerinize iyi bir alışveriş deneyimi sunabilir, sitenize sadık müşteriler kazanabilirsiniz. Revo temasının yüksek yükleme hızı, işlevsel tasarımları ve e-ticaret için optimize edilmiş algoritmaları sayesinde sitenizin performansını artırabilirsiniz. Revo temasını biz de tavsiye ediyoruz.

Revo WordPress E-Ticaret Teması Özellikleri Revo e-ticaret teması, her sektör ve kullanım amacına uygun, zengin ve özelleştirilebilir özelliklere sahip bir wordpress temasıdır. Revo e-ticaret temasının bazı özelliklerini sizler için sıraladık.

Revo Çok Yönlü WordPress E-Ticaret Teması Genel Özellikleri Yönetim Paneli Özellikleri Sınırsız renk, yazı tipi ve başlık seçimi. Sayfa tasarımlarını özel panel ile düzenleme. Sürükle bırak yöntemi ile tasarım yapma. Tasarımın her bölümüne müdahale etme. Tek tıklama ile demo içeriği aktarma. Tasarım Özellikleri 25’den fazla (25+) hazır tasarım seçeneği. Kampanya ve promosyonlar için özel tasarımlar. Menüler için farklı tasarım alternatifleri. Sınırsız slider (kayan görsel) ve ürün oluşturma. Öne çıkan ürünler bölümü ekleme. Çok satan ürünleri vurgulama. Elementor eklentisi ile tasarımları değiştirme. Slider Revolution eklentisi ile slider oluşturma. Sınırsız renk ve yazı tipi seçimi. Özelleştirilebilir paneller. Hızlı görünüm özelliği ile ürün detaylarını ve bilgilerini açılır pencerede gösterme. İçeriklere ve ürünlere video ekleyebilme. Ve daha birçok özellik…

 

https://themeforest.net/item/revo-multipurpose-responsive-woocommerce-theme/18276186

 

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir